Ogrodzenia  typu DELTA 55, DELTA ECO 55, BIS 86, BIS 65, UNO 86 możecie Państwo uzupełnić systemem podmurówek – prefabrykatów betonowych. System podmurówek jest dostępny w dwóch wysokościach – 0,2 m i 0,3 m , szerokości 6 cm , długości  2,48 m. Systemowe podmurówki posiadają przetłoczenie w środkowej części elementu.
Deski betonowe łączy się za pomocą łączników betonowych , co umożliwia montaż podmurówki bez ingerencji w ogrodzenie, a jedynie należy pamiętać o zastosowaniu odpowiednio dłuższych słupków. Standardowe wysokości łączników to 0,2 m i 0,3 m.


System Ogrodzeniowy Montana wykorzystuje doskonałe wyroby – prefabrykaty betonowe Uranos. 

Kompletny System Podmurówek Uranos do Systemu Ogrodzeniowego MontanaDeska betonowa „ prosta”  0,2 m numer katalogowy Uranos 9.106

Element jednostronnie pocieniowany , przetłoczeniem – kaseton


Łącznik deski „ prosty” numer katalogowy Uranos 9.101

Element stosowany do łączenia desek betonowych na prostych odcinkach


Łącznik deski „ narożny” numer katalogowy Uranos 9.102

Element stosowany do łączenia desek betonowych w narożnikach kąt 90°. Przy innych kątach boczną ściankę wewnętrzną można naciąć

 

Łącznik deski „końcowy” numer katalogowy Uranos 9.103

Element stosowany do łączenia desek betonowych na zakończeniu ogrodzeniaINSTRUKCJA MONTAŻU PREFABRYKATÓW BETONOWYCH WRAZ Z SYSTEMEM OGRODZENIOWYM MONTANA

 
Aktualności

23.05.2018 r.

RODO – Zmiany polityki przetwarzania danych osobowych

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 roku będzie stosowane Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/56/WE (dalej: RODO). W związku ze zmianą przepisów prawa dotyczących przetwarzania danych osobowych w załączeniu przekazujemy „Politykę przetwarzania danych osobowych”, w której znajdują się szczegółowe klauzule informacyjne.

JAKI JEST CEL RODO
• zagwarantowanie wysokiego standardu prawa do ochrony danych osobowych,
• ujednolicenie zasad przetwarzania danych w całej Unii Europejskiej.

CO ZNAJDUJE SIĘ W POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Informacje o tym w jakim celu i jakie dane są przetwarzane, kto jest administratorem danych, informacja o powołaniu inspektora ochronnych danych, prawa przysługujące osobom, których dane dotyczą, jakim podmiotom dane mogą zostać udostępnione.

DODATKOWE INFORMACJE
Niniejszą korespondencję przekazujemy, gdyż Śl.F.U.G. MONTANA S.A. przetwarza Państwa dane osobowe w związku z łączącym Państwa stosunkiem z MONTANA S.A. lub z Klientem MONTANA S.A. (np. reprezentują Państwo lub są pełnomocnikami osoby lub podmiotu, z którym MONTANA S.A. zawarła umowę na sprzedaż/zakup towarów lub usług ).

Dziękujemy Państwu za korzystanie z naszych usług i prosimy o zapoznanie się z załączoną „Polityką Przetwarzania Danych Osobowych”.