SYSTEMY OGRODZENIOWE MONTANA


Oferujemy Państwu Systemy Ogrodzeniowe Montana dla Domu i Przemysłu o najwyższym standardzie europejskim.

Przęsła ogrodzeniowe DELTA 55, DELTA ECO 55, BIS 86, BIS 65, UNO 86 a także furtki, bramy uchylne i bramy przesuwne  spełnią Państwa oczekiwania jakościowe. Nasze wyroby posiadają znakomite zabezpieczenie antykorozyjne w postaci powłoki cynkowej uzyskiwanej w procesie cynkowania ogniowego.

Na życzenie Naszych Klientów ogrodzenie może być lakierowane metodą proszkową w dowolnym kolorze z palety RAL. Na specjalne życzenie Klienta nasze biura konstrukcyjno – technologiczne opracowują dla Państwa indywidualne projekty ogrodzeń.

Proponujemy Państwu  zakup nowoczesnych i bardzo trwałych ogrodzeń,  na które udzielamy gwarancji . Jakość naszych usług potwierdza Certyfikat  dla Systemu Zarządzania wg EN ISO 9001 uzyskany w 2001 roku.

Systemy Ogrodzeniowe Montana to sprawdzona jakość na rynku.

Pragniemy zaprosić Państwa do korzystania z usług Śląskiej Fabryki Urządzeń Górniczych  Montana S.A. Mamy  nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.


Zapraszam Państwa  do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Z MONTANĄ PRZEZ LATA.


Artur Jelecki

Kierownik Działu

Sprzedaży Systemów Ogrodzeniowych

Aktualności

23.05.2018 r.

RODO – Zmiany polityki przetwarzania danych osobowych

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 roku będzie stosowane Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/56/WE (dalej: RODO). W związku ze zmianą przepisów prawa dotyczących przetwarzania danych osobowych w załączeniu przekazujemy „Politykę przetwarzania danych osobowych”, w której znajdują się szczegółowe klauzule informacyjne.

JAKI JEST CEL RODO
• zagwarantowanie wysokiego standardu prawa do ochrony danych osobowych,
• ujednolicenie zasad przetwarzania danych w całej Unii Europejskiej.

CO ZNAJDUJE SIĘ W POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Informacje o tym w jakim celu i jakie dane są przetwarzane, kto jest administratorem danych, informacja o powołaniu inspektora ochronnych danych, prawa przysługujące osobom, których dane dotyczą, jakim podmiotom dane mogą zostać udostępnione.

DODATKOWE INFORMACJE
Niniejszą korespondencję przekazujemy, gdyż Śl.F.U.G. MONTANA S.A. przetwarza Państwa dane osobowe w związku z łączącym Państwa stosunkiem z MONTANA S.A. lub z Klientem MONTANA S.A. (np. reprezentują Państwo lub są pełnomocnikami osoby lub podmiotu, z którym MONTANA S.A. zawarła umowę na sprzedaż/zakup towarów lub usług ).

Dziękujemy Państwu za korzystanie z naszych usług i prosimy o zapoznanie się z załączoną „Polityką Przetwarzania Danych Osobowych”.